| Rox1997 a întrebat:

Bună! De unde as mai putea achiziționa acestea rochie https://www.anasofia.ro/collections/recomandari/products /rochie-esmeralda?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Linkul nu mai este valabil, probabil pentru ca rochia nu mai este in stoc.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Rox1997):

Este o creatie a unui designer de moda care detine magazinul ana-sofia, sau o vinde prin lantul de magzine "ana-sofia" de unde tu o poti cumpara on-line.
Daca ai o croitoreasa foarte buna, ii duci poza si o rogi sa-ti faca rochia.