| Mikiu a întrebat:

De unde as putea cumpara o vopsea permanenta, o nunanta mai turcoaz?
Funda :*

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Permanenta? Nu prea.
Semipermanenta gasesti relativ usor( ex. gotica.ro. Intri la Cosmetice pentru par)
Culorile nu prind decat daca te decolorezi inainte, exceptand cazul in care ai deja parul de un blond deschis, dar nu te tine culoarea 2 luni, cum zic ei, chiar dac-o lasi 30 min sa actioneze.

1 răspuns:
| Mellanise a răspuns:

Permanenta culoarea care vrei tu o gasesti numai la un salon si costa mai mult happy