| OliS a întrebat:

de unde as putea cumpara tenesi tip Vans (in Bucuresti)? Am vazut mai multe tipe care poarta tenesi de genul dar care nu au insemnele de la Vans. Ms :*

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Se spune TENISI(cu i). Initial aceasta incaltaminte era destinata jocului de tenis si aveo culoare excusiv alba. Apoi incaltamintea s-a democratizat si a inceput sa se abata de la modelul initial.

| OliS explică (pentru mira):

Ok am inteles dar nu asta am intrebat

| danutz9100 a răspuns:

In Bucuresti nu stiu dar pe internet originali doar aici http://www.superpret.net/original/vans/

| YoungButNotBeautiful a răspuns:

In Afi Palace Cotroceni tocmai s-a deschis shop de vansi. :3

| Unknow01 a răspuns:

In magazinele daichmann sau hervis.