| LoveeMakeup9 a întrebat:

Salut
Care sunt tenesi care se poarta mai mult, adica care is in voga in perioada asta.Converse All star, Vans sau UGG?

Răspuns Câştigător
| Crizaurus a răspuns:

Vans se poarta normal dar eu prefer all star. UGG clar nu, mai ales cum e vremea afara

5 răspunsuri:
| BrownyBrown55 a răspuns:

All star se poarta mereu, Vans sunt mai greu accesibili dpdv al disponibilitatii modelelor. Poti sa-ti comanzi din strainatate niste modele care nu sunt pe aici si clar vei fi remarcata.

| marinaa9 a răspuns:

Vansurile cred.Sunt mii si mii de modele(nu ca la converse nu ar fi) dar isi merita pretul.Gasesti pe olliegangshop.ro

| DemonvsAngel a răspuns:

Eu îți zic anul trecut se purtau Converse și încă se mai poartă. Vans da se poartă, dar nu sunt chiar așa de speciali. UGG păi sunt buni, dar pentru vară zic eu. All star nu am nimic de criticat eu am o pereche care pot spune,, I-am traumatizat ". Eu aș opta pentru Converse sau All Star. Nu se vor demoda sunt ceva clasic după părerea mea.

| fKn a răspuns:

Cum sa porti UGG vara? Doamne fereste. Vansii sunt deja overrated, iti recomand tenesii all star.