| nevershoutnever a întrebat:

De unde aş putea sa mi comand(online)tenesi converse si sa am garantia ca soseste coletul?

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Www.kickback.ro --> Eu mi-am cumparat acum un an o pereche de bascheti si mi-au venit in 3-4 zile prin Posta Romana (e gratuit serviciul)

www.mycloset.ro --> Am prins aici o reducere de 80 de RON(pentru ca preturile sunt extrem de mari) si am zis sa n-o ratez. Oamenii au fost seriosi, singura problema a fost ca am asteptat 2 saptamani coletul, dar in final s-a meritat.Si e transport gratis!

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Ca sa iesi ieftin si prin transport si tot, iti recomand www.eastbay.com, este un site american si livrare corecta. Poti gasi pe net review-uri de catre site sa vezi ca e corect. eu mi-am luat acum 4 ani niste conversi, mi-am facut comanda prin cineva si in 3 saptamani mi-a venit coletul.

| Eduard a răspuns:

Http://www.fashiondays.ro/......rbati.html

Daca folosesti mozilla firefox ai un add-on frumusel, WOT si iti da detalii comerciale despre site-uri asa ca oricare site care are un rating bun de la add-on e ok pentru comanda... problema, raman preturile :)