| Denysse2000 a întrebat:

Se mai poarta tenesii "All Converse" sau imitatiile de tenesi "All Converse" si in 2012? adica credeti ca as putea purta in toamna asta acesti tenesi?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Se numesc "TENISI", fir-ar ai dracului! Mai bine te-ar preocupa mai putin ce se poarta si mai mult cum se vorbeste/scrie corect propria limba!
Si, apropo de "drac", daca tu inveti sa scrii romaneste, retrag si eu cuvantul.

| Azµre a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Eu nu ii inteleg pe acesti copii, si eu am fost copil da nu ma uitam la ce se poarta, la moda thinking In afara ca, parintii cheltuie o sumedenie de bani pe "moda", pentru copii lor sa le faca pe plac, ei nu se gandesc stai ma asa ca asta creste si dau acu sa zicem 4 milioane peste un lucru si peste 1 luna ii ramane mic.

| 1000bodies a răspuns:

Cum sa nu?! Dupa mine, tenesii se vor purta la nesfarsit. happy

| nicolici a răspuns:

Dadada:X

| Azµre a răspuns:

Nu inteleg care e faza? Se poarta sau nu, n-are importanta ii vrei ii iei! ce-o fi atat de complicat! Vorbesti de moda tu? Ai 12 ani dracu'.

| Denysse2000 explică (pentru Azµre):

1.am 16 ani.2. Dracu' e un cuvand pe care n-ar trebui sa-l folosesti pe retele de socializare si ma mir ca te-au lasat astia sa-l publici, da' ma rog...

| Azµre a răspuns (pentru Denysse2000):

Ok ai 16 ani dar totusi ce va ganditit atat la moda? nu aveti pe ce da banii? Orice e la moda e scump asta ar trebui sa stii! si in afara de asta vreau sa te intreb eu pe tine "Moda" iti controleaza viata, stilul de viata, deciziile, etc etc? Sau liberul tau arbitru'?

| TheLordOfTheRings a răspuns:

DA,de ce nu eu am purtat deja.

| AnaMaria12 a răspuns:

Porti in ce te simti tu bine.asta te face original...

| Denysse2000 explică:

Am vrut sa scriu cuvant...