| xccvyux a întrebat:

Bună! De unde pot comanda/achiziționa jordani air 1 high? Fără fake-uri.

Răspuns Câştigător
| StrawberryShortcakes a răspuns:

Bună bună
Eu recomand zalando,buzz,jd sports,sportselect,sneakerit,restocks, nike, sport vision, pagini de resale pe insta
Eu de aici îmi iau în general jordani sau dunkuri, știu ca toate au pantofii autentici deci nu o sa găsești fakeuri

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Jordani Air1 riginalii costa USD$170 >> adica in lei romanesti 760 lei

| LarisaChe07 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Aici sunt doar modele care se fabrica in masă si cam toate perechile sunt urate. Nu exista doar 88 de perechi, sunt peste 10.000.

Celelalte modele se gasesc pe StockX, Farfetch, Goat, Klekt etc

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru LarisaChe07):

Mai degraba imi angajez un pantofar sa imi faca unicate si dupa ce imi umple dulapul il omor. big grin

| LarisaChe07 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Faci 10 ani de inchisoare, dar macar ai cateva sute de mii in buzunarlaughing

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru LarisaChe07):

Pai iau unul de prin Pakistan de care nu stie nimeni aici, il fac pateu dupa aia. De ce sa faci inchisoare cand se poate si fara? big grin

| sammie a răspuns:

Pe site-ul oficial e cel mai safe ca să fii sigur că nu sunt alții care îi iau cu 400 și îi dau dublu.

| newaccountbye a răspuns:

Zalando, Restocks și mai era un cont de insta dar nu au mereu in stoc, se numește @sneakersway.ro

| Paracetamol0lol a răspuns:

Mps