| Ella21052003 a întrebat:

De unde pot cumpara produse Gucci? Daca stiti acele tricouri. nu vreau sa mi iau de pe site ul oficial pentru ca nu stiu daca livreaza un alte tari si probleme legate ce bani si astea. Poate exista pe vreun site romanesc, gen fashion days! Va rog raspundeti doar daca sunteti siguri ca sunt ORIGINALE! Funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei original, banii mereu vor fi o problema. Nu vinde nimeni tricouri Gucci originale la preturi mai mici decat in magazin. Asta ca sa stii care sunt tepe si care nulaughing

| Ella21052003 explică (pentru anonim_4396):

Nu ma refer ma la bani (la cat de scump este). Doar ca daca mi as comanda online ar putea aparea probleme.( daca trebuie sa platesc cu cardul si nu la livrare —euro/lei etc etc) gandeste de doua ori inainte sa scrii. Cum ai vrea sa fie si ieftine si originale

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ella21052003):

Exprima-te mai bine inainte sa pui o intrebarewinking