| FunnyLoOVe a întrebat:

De unde pot cumpara vopsea pentru sprancene?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Vezi aici,
http://www.manichiura.ro/shop_7_158.html.
Sunt la prețuri rezonabile.
Baftă!

5 răspunsuri:
| elenyss a răspuns:

Buna. Vopseaua de sprancene are aceleasi componente si cantitati chimice ca vopseaua de par. Poti sa incerci la orice salon de infrumusetare care ofera servicii de pensat sau la magazinele de cosmetice (sephora).

| Suzzy_5903 a răspuns:

Pai la vreun magazin cu cosmetice thinking Dar nu te-as sfatuii sa-ti vopsesti sprancenele singura.Mai bine mergi la salon si sa nu cumva sa folosesti vopsea de par.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa nu te dai cu tot felul de prostii! Mai tarziu toate cosmeticile si substantele chimice pe care le folosesti pentru infrumusetare iti vor dauna! Arati mai bine naturala!

| MadaMady21 a răspuns:

Buna! De la Kalos.