| Mariassw a întrebat:

De unde pot cumpara vopsea de sprancene?(vreau sa mi le decolorez acasa si sa-mi aplic vopsea blonda ca sa le deschid).
Dar nu stiu de unde se cumpara aceasta vopsea am inteles ca trebuie vopsea exact pentru sprancene nu asa oricare?

Răspuns Câştigător
| Ilincoana a răspuns:

Daca este auchan in orasul tau, gasesti la sectiunea de vopsea sticlute cu solutie care activeaza bleachul si pliculet de bleach ( daca nu stii cum arata, poti direct sa intrebi pe cineva de acolo ). Dupa care ( daca vrei sa iti ramana blonde) iti trebuie un toner ( tot asa, poti intreba acolo de care) iar daca le vrei colorate, poti folosi vopsea de barba ( e mai ieftina decat vopseaua pentru sprancene) sau vopsea ca cea sugerata de sierra1 in comentarii.

8 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Buna.Iti pot arata ce am eu.Contacteaza-ma pe privat daca esti interesata.Te pot ajuta

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cumpără Kober zertificat cu ioni de argintlaughing

| Mariassw explică (pentru sierra1):

Dar intr-un magazin fizic nu as gasi
Ca de exemplu in mall la o insulita sau nu stiu

| sierra1 a răspuns (pentru Mariassw):

Eu ți-am spus unde știu că este unde nu, cauți tu.

Cu plăcere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa arati ca o ciudatenie a naturii? Sa para ca nu ai sprancene? Cate persoane blonde, naturale sau nu, ai vazut cu sprancene blonde?
Sansele sa gasesti vopsea specifica sprancenelor intr-un magazin fizic sunt minime deoarece nu este ceva normal.

| Ilincoana a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu tin minte sa fi intrebat de parerea nimanui happy oamenii vin aici sa se informeze iar cei care cer pareri, specifica asta in postari.

| Mariassw explică (pentru Ilincoana):

Efectiv…da