| PartyLoll a întrebat:

Daca imi iau o vopsea fara amoniac o pot folosi si la sprancene, fiindca nu am de unde cumpara una speciala?

Răspuns Câştigător
| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
odată o poţi folosi, însă de mai multe ori nu aş recomanda, mai bine ai merge la cosmetică, şi ţi le-ai vopsi!
NUmai bine!

1 răspuns:
| sikteen a răspuns:

Nu este recomandata, de astea este vopsea de par si nu de sprancene. Eu folosesc o vopsea speciala de sprancene de la Tana este in jur de 35 ron si ma tine aprox 2, 3 luni. Rezista si este profesionala(o cumpar doar la comanda online). La fel e buna si cea de la kallos. Si cea de la kallos o gasesti si in magazine.