| zozolyyop a întrebat:

deci eu sunt o fata cam incapatanata stiti si mi-a casunat sa-mi fac breton desi toata lumea mi-a spus sa nu-mi fac pentru ca am parul cret si nu o sa-mi stea bine si m-am dus si mi-am facut breton parul mi-l indrept cu placa dar pur si simplu nu imi place cum imi sta cu breton sa-l prin nu pot pentru ca este prea scurt si vreau sa creasca mai repede laughing stiti vreun sampon ceva? tratamet nu fac pentru ca o sa-mi cada parul deci va rog ajutati-ma crying

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să te înarmezi cu răbdare, în două trei săptămâni ai să-l poţi prinde.
Un şampon vitaminizant şi un balsam.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| LauraSpataru a răspuns:

Tratamentul este IMPOTRIVA caderii parului. Daca tu iti cumperi din ala pentru caderea parului, noi nu te putem impiedica...

| DianaAndra1 a răspuns:

Spala-ti mult parul, prindel strans, in coada de cal inainte sa adormi.cica se intind firele. ori, intinde-l :X. si eu sunt creata.si de mai bine de un an il intind in fiecare zi straight face dar ehlaughing. asta e. succes si o noapte frumoasa.>big grin