| HappyKiddd a întrebat:

Heyy! Eu am parul nici lung-nici scurt...intre! Imi este foarte des si imi creste foarte repede! As vrea sa imi prind parul si altfel, dar mai simplu! Si apropo nu stiti nu stiu... ceva cu care sa-mi indrept parul sau sa in fac cret NATURAL? dau funda!big grin

7 răspunsuri:
| EmiiLoveYou a răspuns:

Pai daca vrei sa il indrepti poti folosi placa de par, sau sa et dai cu spuma (iti dai cu spuma multa pe par apoi il piepteni in jos is il lasi sa se usuce)

Si poti sa il incretesti cu bigudiurile.

| HappyKiddd explică (pentru EmiiLoveYou):

Ms. Dar nu stii ceva ''frizuri'' ca m-am saturat sa mi-l prind normal si sa-l impletescsad

| EmiiLoveYou a răspuns (pentru HappyKiddd):

Pai si eu am parul lung si in fiecare zi il prind in coada, deoarece nu stiu coafuri simple pentru scoala, eu mai mult de 5 minute nu pot sta sa ma pieptan.

| HappyKiddd explică (pentru EmiiLoveYou):

sad Merci oricum!

| Ryuuzuka a răspuns (pentru HappyKiddd):

Pai eu il am ondulat dar il indrept cu placa big grin.Fa un dus, foloseste balsam de par, dupa da-ti cu spuma de par si impleteste-ti codite cat mai multe. Dimineata vei avea un par superb.Eu incerc sa mai renunt la spuma, pentru ca ingrasa parul big grin.Iti poti prinde 2 codite sus ca si chinezoaicele si dupa eu imi prind bretonul intr-o parte sau mi-l las pe toata fata.Sau mai poti incerca sa iti dai tot parul in partea dreapta si sa-l prinzi cu niste agrafe la spate.Fa-ti bucle cu placa si indreapta bretonul intr-o parte love struck (la mine arata dragut) si eu am lungimea de la par medie.Ori iti poti impleti o codita in parte stanga, dar dezordonata sau coc sus, ceva mai neingirjit.Dar il poti lasa pur si simplu pe spate happy. Cred ca te-am ajutata thinking

| nimeeee a răspuns:

Pai daca vrei o frizura noua eu imi prind parul in coc nu coc rotund..si imi fac fundita ca lady gaga happy adica poti sa iti faci fundita si coc thinking sau sa iti intinzi parul si sa il prinzi in coada sus. sau daca vrei sa ti-l faci cret dupa ce faci baie sa il incretesti si sa il dai cu spuma.da sunt foarte multe frizuri pe net foarrte faine! love struck