| xxMissyx3 a întrebat:

Pai as vrea sa va intreb cum sa fac sa imi stea parul drept caci parul meu este foarte ondulat si cam cret nu imi place si vreau sa fie drept dar mama nu ma lasa sa il indrept cu placa si nici nu am o placa deci ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Toxicandy02 a răspuns:

Te duci la real si cauti balsam pentru indreptarea parului.nu mai stiu cum se numea dar avea pe capacul samponului o emblema mica cu o placa taiata(adica fara placa)ma rog la mine merge si sta cat de cat drept fata de km era inainteoh go onbig grin fundita?:*

1 răspuns:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Stiu ca e cam ciudat(eu una nu am incercat dar am auzit de la mai multi)pe vremuri nu exista placa iar fetele isi indreptau parul cu fieru de calcat, da nu dai direct cu fieru pe par iti pui o carpa sau ceva de genu mai intai si dupa aia dai cu fierubatting eyelashes. Succes:*