| RAntonia a întrebat:

Buna!
Deci eu voiam niste adidasi nike court sau af 1 high sau af 1 low insa parintilor mei nu le plac deloc si nu imi cumpara.
Mi au dat comanda de niste nike air zoom care nu imi plac deloc si niste adidasi new balance, care la fel nu imi plac deloccc!????????
Copii o sa faca misto de mine iar parintii nu vor sa imi cumpere ce imi place si mie si ce vreau, nu ma inteleg deloc!
CE POT FACEE?!?
dau fundita????

9 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Vaaaiii, sărăcuța de tine. Nu ți-au luat părinții decât niște Nike Air Zoom și niște New Balance? Foarte nasol, ce părinți răi.

Uite o idee: ce-ar fi să câștigi tu niște bani și să-ți cumperi ce vrei tu? Și până atunci să nu mai fii un copil răsfățat și să zici merci că ești îmbrăcată, hrănită, dată la școală și că ai un acoperiș deasupra capului.

| RAntonia explică (pentru johnnny123):

Ma multumesc cu chestiile astea si adidasii tot din banii mei ii iau, stai linistit/a. Voiam macar o data sa imi cumpere ce vreau si eu in semn de rasplata pentru notele care le iau si ca ii ajut foarte mult cu surioarele mele mici ca sa isi faca si ei treaba.

| blairelovesmusic a răspuns:

Nu ai ce sa faci in situatia asta. Sunt parintii tai. Nu ai cum sa ii obligi sa iti cumpere ce vrei.

| Andreea2811 a răspuns:

încearcă sa i asortezi bine, atunci n o sa mai rada nmn d tine.

| RAntonia explică (pentru Andreea2811):

Pai asta e problema, ca nu am cu ce sa ii asortez.

| Andreea2811 a răspuns (pentru RAntonia):

Trimite mi poza cu ei pe ig daca vrei

| RAntonia explică (pentru Andreea2811):

Ok,da mi ig ul tau

| RAntonia explică (pentru Andreea2811):

Cauta tu @niiaa.rrr

| Andreea2811 a răspuns (pentru RAntonia):

ți am dat fllw