| anonim213 a întrebat:

Am o intrebare, cineva vinde niste jordani marimea 45 foarte smecheri la un pret foarte avantajos dar jordanii nu i vin, ma rog, pentru mine nu ii atat de avantajos deoarece nu am banii deoarece: Detin 4 perechi dar vreau sa ii dau 2 perechi: Nike sb dunk high pro marimea 45 dar care i-am luat cu 300 de lei si imi sunt si putin stramti dar ei costa 500 de lei si de aici as putea sa scot profit 50 de lei sau 100 de lei ma rog daca ii cumpara cineva si nike sb janoski max originali marimea 44 perfecta pentru el care i-am luat cu 100 o de lei pomana cred ca au fost furati nu stiu care ii faza cu ei dar am vazut ca ei costa 600 de lei deci de aici as putea sa scot profit 200 de lei lejer dar mi-a spus ca daca adidasi nike sb dunk high pro erau 44 ii lua dar daca s 45 nu vrea dar m-am gandit sa ii dau ambele perechi dar parca raman pe minus ma rog jordanii lui sunt Nike Air Jordan 1 Flight 4 Gym Red si mna nu stiu ce sa zic, ce ziceti voi? cum sa procedez? am pus la vanzare nike janoski la pretul care imi trebuie sa cumpar jordanii da nu m-a contactat nimeni ambii adidasi nu sunt cine stie ce adica ar fi mai fain sa am jordanii aia in loc de 2 perechi care nu-s cine stie ce dar totusi pe el il intereseaza banii ca vrea sa-si vanda jordanii si sa-si cumpere niste Jordan spikize dar as putea sa-l fraieresc daca ii dau ambii adidasi iar el sa le vanda pe ambele cu un pret avantajos? eu i-as da dar parca mai bine as face eu profit din asta decat sa faca el nu stiu exprimati-va opinia despre aceasta situatie si cum as putea sa o rezolv