| Anonim1mg a întrebat:

Deci, m-am pensat pentru prima data si rezultatul a lasat de dorit, asa ca acum stau si astept sa-mi creasca la loc.Intrebarea e:forma lor va fi cea de la inceput? Forma lor e arcuita, mai groasa la inceput, apoi se ridica si se face mai subtire, iar eu le-am facut groase la inceput, subtiri la sfarsit, dar drepte...

Răspuns Câştigător
| Camelisa a răspuns:

Buna
Forma nu va fi exact la fel,daca ai rabadare ele vor creste dar dureaza, ca sa ajuti la cresterea sprancelenor (daca pot spune asa) foloseste ulei de ricin, este foarte bun.
Ai rabdare, lasa-le sa creasca, iar apoi mergi la un salon.
Uleiul de ricin il poti folosi in fiecare zi de 2-3 ori pe zi.
Numai bine

| Anonim1mg explică (pentru Camelisa):

Buna, multumesc pentru raspuns.Totusi nu imi pot imagina o alta forma. Daca voi ramane cu forma asta? Cea care a rezultat dupa ce m-am pensat? Asta nu este cea mai buna varianta.Chiar ma inggrijorez.

| Camelisa a răspuns (pentru Anonim1mg):

Nu ai pentru ce, sunt aici sa ajut.In primul rand sa stii ca daca ai rabdare sprancele vor creste, mai ales daca le"ajuti"cu uleiul de ricin, este foarte bun.O sa revi la forma pe care ai avut-o inainte sa te pensezi. Dupa ce iti cresc(dar NU le mai fa nimic) mergi la un salon.Si daca chiar te deranjeaza asa de mult cum arata acum poti folosi un creion pentru sprancere, dar nu exagera ca arata urat, poti folosi pana cand iti mai cresc putin.Trebuie sa ai rabdare.
Numai bine

3 răspunsuri:
| SRDC a răspuns:

SABLON SPRANCENE PERFECTE ARDELL
Vezi pret si detalii produs: http://bit.ly/Xtv5e1