| 10011993 a întrebat:

deci peste cateva zile este revelionul, iar peste o saptamana este ziua prietenului meu! deci am doua evenimente si am ales doua tinute diferite pentru aceste ocazii, insa nu ma pot hotari pe care unde sa o port... daca ati fi in locul meu ce ati alege?

deci.

prima tinuta este formata din: colanti negri+rochita mulata cu model leopard numai k in loc de pete galbene are pete bleumarin cu putin negru+ accesorii( inel, cercei, colier, bratara) asortate, adica blue+ botine negre

a doua este formata din: colanti negri+ bluza maro cu negru usor bufanta in partea de sus+ accesorii( margele si cercei) rosii, ceas alb, si inel cu piatra neagra+botine

si as mai vrea sa stiu cum v-ati machia la purtarea fiecarei tinute:* funda

6 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Prima tinuta pentru revelion. Machiaza-te cu putin fard de pleoape albastru, contur negru, putin blush si gloss roz deschis. A doua tinuta pentru ziua prietenului tau. Machiaza-te natural cu putin fard de pleoape bej, putin blush si un gloss deschis la culoare. Sper ca te-am ajutat si distractie placuta!

| dedfgv a răspuns:

Pai eu zic asa aia cu bluza bufanta sa tio iei de revelion(se porata bulzele astea)si cealalta la ziua prietenului(ca e mai sexy happy )si machiajul trebuie sa fie in nuantele imbracamintei dar si nuanta parului, a pielei, si a ochiilor conteaza...dar oricum de revelion merge ceva mai provocator(intunecos adica nuante inchise la ochi si buze mate in nuante naturale)iar in parte a cealalta merge ceva sexy(niste buze rosi sunt foarte apetisante big grin )ceva gen cat eays

| SweetSecrets a răspuns:

*Rochita cu model de leopard o porti la ziua prietenului.Te machezi cu albastru deschis, creion negru+gloss transparent
*Bluza maro o porti la rev si te dai cu rimel iar pe buze un ruj roz/rosu.
Sper ca te-am ajutat:X. Distractie placuta la ambele evenimentebatting eyelashes!

| mynameiselena a răspuns:

In locul acestor tinute incarcate eu as opta pentru doua rochite simple, care sa imi puna in evidenta silueta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta-i problema care te pune-n cap.

| stefanobooss a răspuns:

Prima idee este foarte buna draguta