| CristineDelaruss a întrebat:

Deci s ava povestesc.
Eu aveam parul foarteee cret. Am inceput sa ma spal de mai multe ori pe cap, si mentionez ca nu m-am tuns din vara. Acum observ, ca parul mi se face mai uleios [dupa 1-2 de la baie], si parul imi este complet drept straight face. Cand parul meu ia contact cu vant, sau ceva ce'l sufla dupa cateva ore se reface cret.
Ce sa fac sa se mentina cret? [pentru cei care critica, mai bine nici nu mai scrieti]
Multumesc.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| glamvintage a răspuns:

Spuma de par si difuzor

| davidstefan a răspuns:

Nu te spala chiar asa des