| nobody_9468 a întrebat:

Buna!
Deci vreau sa'mi trag o freza noua, sau nu noua doar sa o imbunatatesctongue
Am parul lung, aproape de fund si breton stil emowinking care e luat din crestetul capului.Deci vreau sa'mi pastrez cat de cat lungimea, insa vreau cateva poze cu bretoanehappy. Ideea e ca bretonul e prea lung si trebuie tuns, as sta fara breton insa am fruntea lata si nu'mi sta bine.Deci idei? poze? sfaturi?

3 răspunsuri:
| cucalic a răspuns:

Buna eu zic sa iti dai bretonul peste cap.si eu am fruntea lata si parul lung. mi-a fost greu 2-3 zile pana m-am obisnuit, si prindel in forme diferite, eu nu prea m-ai am timp ca am fetita de 9 luni.nu-l tunde iti v-a parea rau

Răspuns utilizator avertizat
| aura_6335 a răspuns:

Cum esti tunsa in scari sau il ai drept? Bretonul e pe o parte sau drept? Daca ai parul drept poti sa iti mai faci o scara. Lungimea ultimei scari o vrei avea la fel iar celalalta te va ajuta sa ii mai dai parului volum. Bretonul poti sa il lasi la fel si doar sa il mai tunzi un pic.