| CubuleţDeCiocolată a întrebat:

Buna :*!

Deja... nu mai stiu cu ce sa ma imbrac la scoala...
De obicei port :
un tricou, cu un hanorac sau o jacheta...
Tricoul alb, sau in dungi, cu imprimeuri...
Sau bluze negre, mov,, gri... big grin!
Aa... : Si o pereche de blugi. Gri, albastrii[ albastru inchis si albastru deschis ], negrii, verzi.big grin!

Acum intrebarea happy :
-Cum as putea combina altfel hainele big grin?
Funda cel mai bun raspuns happy!

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate te ajuta articolul asta http://crownfashion1.blogspot.com/2012/02/ce-port-la-scoala.html
Si ca idee ca sa variezi schimba mai des accesoriile: esarfa, cerceii, medalionul, poate o bentita de par mai altfel, etc.

| Kristinikaaa a răspuns:

Esti baiat sau fata? Daca esti fata, ti-as recomanda sa incerci o rochie cu ciorapi opaci, colorati uni (nu cu model), fiidca arata foarte cool.
Daca esti baiat, poti sa incerci niste sacouri sport sau sa porti esarfe barbatesti sau fulare si sa accesorizezi tinutele.

| Cosmin1993 a răspuns:

Lol pai cum sa-ti dau eu sau alti raspuns la asemenea intrebare doar tu stii ce haine ai in dulapbig grin si tu ar trebui sa-ti dai seama singura big grin

| BazouBizou a răspuns:

Indiferent de faptul daca esti barbat sau femeie, exista cateva piese de baza care nu ar trebui sa lipseasca din garderoba ta, si care iti permit sa jonglezi cu diferitele stiluri.

Tricourile cu imprimeuri sunt frumoase, dar cu cat mai deosebite sunt, cu atat mai putine piese le poti combina.

Piesele uni au deosebitul avantaj ca le poti accesoriza, si chiar daca porti aceeasi combinatie de haine, cu o palarie, esarfa, colier, bratara, poseta, etc diferita, poti schimba stilul.

In caz de nevoie imi poti trimite poze cu diferite combinatii si te pot consilia, ce poti face cu ele.