| BlackScribble a întrebat:

Saptamana viitoare merg intr-o excursie si nu stiu cu ce sa ma imbrac. M`am gandit la mai multe haine, dar nu stiu daca sa le iau pe toate sau pe care dintre ele sa le iau.
M`am gandit la:
bugi skinny gri
blugi skinny albastrii(nu obisnuiti ci mai mult un albastru marin spre indigo, dar nici atat de inchis ca indigoul)(din bershka)
pantaloni scurti verzi
un tricou roz deschis cu o broasca care spune hello (din bershka daca stiti tricoul)
O camasa in carouri mov inchis
Un fel de maieu fara bretele din material de camasa, negru ci buline albe
Un tricou lung si larg turcoaz
Un tricou lung si gri cu niste dungi (ca cele de pe etichete, care se pun la casa de marcat pentru pret)in culorile curcubeului
Un maieu in dungi negru cu alb(si mai am unu la fel doar ca in loc de negru e albastru)
O rochita cu modele din acelea populare...adica.nu stiu cum sa zic. ceva in genul ca si casele din maramures
Conversi negri
Conversi albi cu modele roz si albastru

1 răspuns:
| Ooops a răspuns:

Depinde unde este excursia, la munte la mare...dar poti sa-ti pui pantali scurti, tricouri, blugi, si cateva bluze de trening sau asa ceva daca cumva ploua, sau e frig. Sper ca te-am ajutat. Funda?