| DianaDiaa a întrebat:

Din februarie am inceput un curs (coafor,frizerie,manichiura) si am inceput sa cumparam ce ne trebuie. Acum trebuie sa cumpar un ondulator si as vrea cateva sfaturi. Am intrebat-o si pe fata care ne invata, normal, dar vreau sa stiu si parerea voastra pentru ca nu cumpar unul profesional. Eu am placa de la Remington, sa imi iau ondulator de la aceeasi firma?

3 răspunsuri:
| Dayuuum a răspuns:

Eu am un ondulator de la Philips si chiar este foarte bun. E mai ieftin, intr-adevar, dar nu trebuie sa te sperie pretul. Totusi daca vrei sa fii mai sigura, iti poti lua unul mai scump, dar s-ar putea sa nu fi multumita de rezultate in comparatie cu banii platiti. Eu iti urez bafta. Uite aici un link :
http://www.emag.ro/......ulatoare/c
O seara frumoasa!

| DianaDiaa explică (pentru Dayuuum):

Caut unul pana intr-un milion. Pe placa am dat un milion (acum 4 ani:d) si sunt foarte multumita de ea si acum.

| Dayuuum a răspuns (pentru DianaDiaa):

Sunt la Philips pana intr-un milion. Pe al meu am dat 95 de lei sau ceva de genul si e super.