| ღβ3b3LuSa a întrebat:

Din greseala am dat la nu stiu ce si toate programele mele din calculator se deschide cu Windows Media Player si imi spune ca nu poate sa deschida programul, cum pot sa il aduc la normal?

6 răspunsuri:
| ღβ3b3LuSa explică:

Pai de ex winamp nu pot sa il deschid asa sau un jocbig grin

| TeooTeo a răspuns:

Si mie mi s-a intamplatcrying(
la facut tata dar nu stiu cum :p

| Pinxiee a răspuns:

Pai dai click dreapta pe o melodie care se deschide cu WMP si acolo ai mai multe, dar tu sa dai pe OPEN WITH iar acolo ti se deschide o lista cu cateva programe, tu dai pe CHOOSE DEFAULT PROGRAM... si ti se deschide o alta iconita cu niste programe, tu alegi programul si inainte sa dai pe OK debifezi[daca e bifat] ALWAYS USE THE SELECTED PROGRAM TO OPEN THIS KIND OF FILE.

Sper ca te-am ajutat!

>big grin

| CoOsMin a răspuns:

Pai depinde ce ai selectat sa deschida. ex : intra inapoi pe. programul respectiv, click dreapta, open with si selectezi de acolo un program. Sper ca ai inteles. Sau revino cu detalii. Ceao

| GoogleUser a răspuns:

Daca nu merge, uite ce faci:
1) Deschizi Panoul de control;
2)Dai la {rograme Implicite;
3)Dai la Setare programe implicite. Cauti Asocieri tip fisier sau protocol cu un program, si de acolo poate te descurci, dar cred ca trebuie sa dai la modificare program, si sa schimbi ceva de acolo.
Spune-mi ce se intimpla!

Răspuns utilizator avertizat