| ade98hannah a întrebat:

Buna din nou! am la mana stanga un os care iese putin in afara, se vede urat... ce as putea face sa mi-l indrept? mersi multhappy

7 răspunsuri:
| rain a răspuns:

Daca intrebarea asta e pe bune, acest user/a ar trebui banata pentru prostie.

| brunetteee a răspuns:

Pai nu prea ai cum sa-l indrepti laughing)
acum cati-va ani tot la mana stanga la fel imi iesise si mie o chestie care la fel parea ca un os, dar pana la urma daca au vazut parintii mei ca nu`mi trece, m-au dus la doctor si mi-au zis ca ce imi iesise mie acolo era un chist pe urma la loat frumusel m-a operat si gata, acum nu mai am treaba big grin

| ade98hannah explică:

Da vad ca va km bateti jocstraight face
sunteti niste rai totistraight facesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la doctor, poate te ajuta.

| iauru a răspuns:

Pai nu poti pur si simplu daca iti zice careva sa tragi de el.hai sa trag de el; cel mai bine ar fi sa mergi la un medic

| BacaCostin a răspuns:

Ce oamenii straight face

| iuly_iulyana13 a răspuns:

Batel cu ciocanulaughingrolling on the floor