| ranonim a întrebat:

Din nou eu si vopselele de par laughing Anul acesta se poarta blondul platinat love struck Ce parere aveti despre Palette Color XXL? Cate spalari rezista? pret? etc etc Funda!

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cate spalari rezista? Daca ai gandi putin ti-ai da seama ca parul odata decolorat, asa ramane...

| ranonim explică (pentru Bondarel99):

Daca te-ai fi vopsit vreodata ai sti ca nu e asa, atotstiutoare'o!

| Bondarel99 a răspuns (pentru Bondarel99):

De fapt atunci cand ii deschizi culoarea parului nu se cheama vopsit, ci decolorat(cu 2-3-4 nuante depinde de ce vrei) si parul asa ramane pentru ca pigmentul natural se distruge.
Si da, m-am vopsit(decolorat!) de multe ori si blondul ala platinat e foarte greu de obtinut, mai intai iti trebuie nu stiu cate decolorari cu pudra si apoi nuantat...
Scuze ca ti-am spus pe tonul ala, dar sper macar ca ai inteles.

| ranonim explică (pentru Bondarel99):

Dar stiu ca vopseaua aia contine si un plic de pudra. si deja am culoarea mierii. nu cred oricum ca iese perfect din prima. dar totusi. ceva tot iese

| Diavolcata a răspuns:

E superb, rezista destul de mult e 15-20lei.