| ****TiNaaaaa**** a întrebat:

Buna din nouhappy va-s cere o parere. eu am 12 ani si 1.73-74.big grin as vrea sa ma apuc de un sport dar nu stiu de ce fel de sport. voi ce imi recomandati as vrea un sport care sa te faca sa arati bine. eu nu sunt grasa am 53 de kg dar as vrea sa fiu mai slaba! ce parere aveti astept raspunsuri! dau fundita pentru cel mai bun raspuns:*

Răspuns Câştigător
| Kid_4219 a răspuns:

Woow...eu am 13 ani jumatate, si am 1, 36 si 32 kg.de sport...iti recomand dansul (daca iti place) adica, iti face piciorele drepte, un mers frumos, si te ajuta (cand te vei face mare si et duci in cluburi, sa stii si tu sa dansezi laughing )

3 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna!:*
Inotul, gimnastica, atletismul.
Am prietene care au practicat si arata super!
Am o prietena Model, care face atletism.Si o alta care a facut inot, si acum arata super bine. Desi s-a lasat.

Bafta :*

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Dar nu trebuie sa slabesti.Esti ok asa.
Daca tutusi, chiar vrei sa slabesti, inotul ajuta foarte mult.Sau,o varianta mai distractiva de a te distra,dar a si a te mentine in forma,este dansul.
Pentru ca esti inalta,poti practica sporturi precum handbalul,sau chiar basketul.
Jogging-ul,aerobicul, zumba imi plac cel mai mult.Le poti incerca si tu, eu m-am atasat foarte tare de ele si le practic cu mare placere.
(In plus:
http://www.youtube.com/watch?v=HSu1Wo6Emvg )
Succes!

| Lorena_6574 a răspuns:

Karate...daca iti place.sunt fata, am 10 ani si mie imi place karatele
o sa-ti faca corpul foarte frumos...ori dans,innot, gimnastica, atletism...astea le mai stiu f bune, incearcale si tu.
Funda? Te rooog frumos!puppy dog eyes puppy dog eyes