| pactcudiavolita a întrebat:

As vrea sa ma apuc de modelling sunt destul de slaba am 45 de kg dar nu stiu daca sunt destul de inalta:-s am 1.68...Ce parere aveti? [am 14 ani]

4 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna! La greutate esti foarte buna, dar esti prea scunda.Cand te duci la modelling te accepta doar daca ai peste 1. 70
Imi pare rau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde varsta...

| Diio a răspuns:

Si eu fac modeling de la 10 ani si acum am 13 jumate...stai linistita te va accepta... da o proba, iti garantez eu ca vei fi fericita pe urma.:*

| alinakiss a răspuns:

Eu zic ca ai sanse deoarece nu cred ca vor lua in consideratie 2 cm