| lllullla a întrebat:

dintre fdt revlon colorstay mineral si sephora light veil care este mai bun? puteti scrie pareri si numai despre unul dintre fondurile de ten.

2 răspunsuri:
| Tynnna a răspuns:

Buna! Eu am avut revlon colorstay. Pe tub nu scrie si mineral, scrie "with SoftFlex" si are si SPF 15. Am fost foarte foarte multumita de el. Numai cuvinte de lauda. Si imi place ca e foarte fluid si de asta e usor de intins.Acopera foarte bine si rezista. Acum depinde si de ten dar pentru mine e ideal. :*

| BIOO a răspuns:

Buna! Eu nu as folosi de niciun fel, deoarece contin chimicale si sunt foarte sufocante pentru ten. Daca ar fi dupa mine, pe toate le-as elimina de pe piata care contin chimicale. Asa ca, ti-as recomanda sa faci o mare schimbare in viata ta si sa oferi vitalitate tenului tau, folosind Fondul de ten hidratant BIO SANTE porcellan(fond de ten moale si cremos cu pigmenti minerali pretiosi. Pentru un ten catifelat si fara nici un defect. Confera pielii o senzatie proaspata si placuta). Va puteti lua ce nuanta doriti. Eu v-am dat doar un exemplu! Pentru mai multe info, contacteaza-ma si te ajut sa-ti cumperi si mai ieftin, comparativ cu pretul pietii! Mult Succes!