| Pufi1999 a întrebat:

Doresc sa cumpar o mascara luna aceasta. Ce parere aveti despre Avon SuperShock Max, Avon SuperShock Blackest Black si Giordani Gold Incontro?

3 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Cele de la avon sunt in general foarte proaste, cel putin pentru genele mele, se usuca repede, iti lipesc genele si si raman si ''bucatele'' dinacelea negre de la rimel imprastiinde-se. cel de la oriflame (giordani) este bunicel. cele mai bune rimeluri sunt la maybeline si sunt si ieftine si multe modele happy

| printesa16 a răspuns:

SuperShock Max e bun dar te nine foarte putin (pe mine 4 zile) dar Giordani Gold este super iti face genele 3D eu ti-l recomand.

| DuTzZ a răspuns:

Dintre astea Giordani e cel mai bun..merita.