| Dariana98 a întrebat:

Ce parere aveti de mascara persistenta de la Avon?

8 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Nu stiu cat persista, insa mie imi place orice tip de rimel de la Avon (exceptie facand cel din gama Color Trend)

| Dariana98 explică (pentru AllinaDaniella):

Ce imi recomanzi dintre prosusele Anew si Solutions?

| AllinaDaniella a răspuns (pentru Dariana98):

Foloseste produsele Anew doar daca ai 30+. Daca nu, iti recomand cele Solutions.

| Dariana98 explică (pentru AllinaDaniella):

Eu am 13 ani, dar vreau sa ii cumpar mamei de craciun ceva de calitate. Ea are 37 ani. Anew sau Solution?

| AllinaDaniella a răspuns (pentru Dariana98):

Anew,insa preturile sunt mai piperate. Dar nu trebuie neaparat sa ii cumperi de la Anew daca vrei ceva de calitate. Depinde ce suma ai alocata,poti lua ceva de calitate de la Rimmel,L'oreal,Maybelline,seventeen, make up forever, etc. Depinde ce anume vrei sa ii iei.

| Dariana98 explică (pentru AllinaDaniella):

Exista mare diferenta intre Anew si Solutions?

| AllinaDaniella a răspuns (pentru Dariana98):

Diferenta este la pret si faptul ca trebuie sa ai o varsta inaintata sa folosesti produsele Anew, dupa parerea mea. Ce anume vrei mai exact sa ii iei?

| Alexutza25 a răspuns:

Iti dau un sfat, mascara de la avon nu este de calitate. Intreadevar avon are multe cosmetice faine, si eu comand de la ei, doar ca mascarele lasa de dorit! Eu folosesc rimel de la Rimel London, cu 12 lei, este de calitate dupa parerea mea. Cat despre Anew este destul de buna firma, doar ca intreadevar costa mai mult. Daca vrei ceva mai ieftin, si de calitate poti cauta la Elmiplant, sunt naturale big grin