| Pătrunjăl a întrebat:

Ce parere aveti despre rimelul SuperShock de la Avon?

Răspuns Câştigător
| Deenniii a răspuns:

E super bun. Preferatul meu

6 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Buna, daca iti plac produsele Oriflame, ai acum sansa sa le cumperi cu 23% -40% reducere. Daca vrei sa castigi si banuti, oferta este chiar mai generoasa. Inregistreaza-te acum, sau contacteaza-ma pentru detalii!
E-mail ln_anamaria@yahoo.com Tel: 0761140009.
Te poti inscrie direct aici:
http://ro.oriflame.com/recruits/online-registration.jhtml?sponsor=465570

ma poti contacta si daca vrei doar sa comanzi produse, trimit oriunde in tara.

| BiuL a răspuns:

Avon nu e asa bun, Incearca Maybelline Volume Express.

| Neo12 a răspuns:

E foarte bun, mai ales cel albastru care e rezistent la apă. Eu una sunt mulţumită de el.
O zi bună!

| dragodana a răspuns:

Salut! Dezamagire maxima.Perii periutei sunt foarte buni, dar au stricat tot cand au facut peria atat de groasa pentru ca nu ajunge la baza genelor.Mai bune sunt cele de la Oriflame si Miss Sporty(daca vrei ceva la un pret accesibil) sau Maybelline.

| Daria7238Dragutza a răspuns:

Dintre toate rimelurile de la Avon cel mai mult imi place acest rimel! Eu am consumat 2.Mai am 5.Repede se consuma.Un baiat a spus ca sunt cea mai tare fata

| Ana13133 a răspuns:

Da, cum spune si Deeniii. Este super bun, nu se consuma repede si, zic eu, este la un pret accesibil.