| samysamy a întrebat:

Buna dragi amici! As dori sa stiu daca site-ul aoro.ro este de incredere! As vrea informatii de la persoanele care au facut comanda online de la ei si au fost sau nu satisfacuti de produsul comandat! Dar e strict, doar cei care au comandat sau stiu cu siguranta despre site daca e sau nu de incredere!

Please help me big grinbig grin

P.S. sper sa nu fie interzis faptul ca am mentionat siteul happy

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Aoro este cred ca singuru site de unde poti sa te asiguri ca vei primi produse Originale.Cel mai bun dupa mine.

4 răspunsuri:
| AndreyChirita a răspuns:

Poftim niste pareri de la alti utilizatori al site-ului:
http://www.envy.ro/......RO-RO.html

http://forum.softpedia.com/topic/793234-aororo-pareri/

Citeste ca sa-ti faci o idee despre ei.

| cokko a răspuns:

E de incredere!

| OoBunnyoO a răspuns:

Din cate stiu, da. Dar poti oricand verifica raspunsuriel celor care au comandat deja de acolo.

| samysamy explică (pentru OoBunnyoO):

Mda, dar daca in mine este totusi acest dubiu in legatura cu site-ul as putea de asemenea spune ca comentariile negative/defaimatoare au fost sterse de ei(admini) pentru a nu avea publicitate negativa.