| redrooose a întrebat:

Hei, am si eu o mica intrebare. Ati comandat vreodata de pe site-urile aoro.ro sau beautyspell.ro? As dori sa stiu daca sunt de incredere, daca produsele lor sunt bune si daca nu cumva preturile sunt cam piperate. Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| callie2 a răspuns:

De aoro am auzit si de rau si adevarul e ca au preturile prea mici dar de pe beautyspell comand constant laughing sunt foarte okay.

1 răspuns:
| Ayk16 a răspuns:

De pe aoro si-a cumparat verisorul meu un parfum, si-a spus ca nu au fost "complicatii". happy