| Miruna1239 a întrebat:

Buna dragii mei! Recent am aflat ca am nevoie ochelari de vedere si am ales unii cu rama rosie. (Un rosu linistit nu aprins). Cu ce culori de haine se potrivesc? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Cam orice culori poti purta dar sa nu fie mai mult de 2 culori intr-o tinuta (aici nu se ia in considerare albul si negrul) pentru ca ochelarii ar fi a 3 a culoare.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Roșu merge cu alb, cu negru cu albastru cu galben, cu verde.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu gri mai poti asorta roșul, cu roz, cu bej.