| GRRRRRR a întrebat:

Mi-am cumparat avatar, filmul 3d, si imaginile apar cu putin rosu/verde(cyan) si in modul 3d al televizorului meu...am citit undeva ca am nevoie de ochelari cu o lentila rosie si una albastra...ai mei sunt cu lentile negre.Cine ma poate ajuta? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Nutzzuboy a răspuns:

Da. scandurica78@yahoo.ca

| Alexya97 a răspuns:

Poti sa iti cumperi o pereche de ochelari 3d din orice magazin. Nu e greu sa-i gasesti, si poti sa-i comanzi de pe net sau am auzit ca a fost un ziar care avea ochelari 3d inclusi.