| Petronela89101 a întrebat:

Bună, dragilor! Aș vrea să-mi spuneți un Dr. Dermatolog bun care sa ma ajute sa îmi tratez acneea, va rog din suflet!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, mergi la medicul de familie si te indruma el spre dermatolog, poate gasesti chiar in clinica unde este medicul de familile cabinet dermatologic si te programezi la receptie.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doctorul "apa calda si sapun" este cel mai bun, impotriva punctelor negre si acneei, dar trebuie folosit cu strictete de 2 ori pe zi, dimineata si seara, obligatoriu spalat fata riguros si te asigur ca nu vei mai avea acnee niciodata.

| meli120 a răspuns:

Buna.
Poate ar fi bine sa specifici orasul.
Daca esti din Cluj-Napoca iti pot recomanda pe cineva, in rest chiar nu stiu.

| Petronela89101 explică (pentru meli120):

Sunt din Drobeta-Turnu Severin