| Holladragilor a întrebat:

Bună dragilor, dacă știți magazinul daymond nails (Pitești, e in fortuna) știți că are chestii foarte faine pentru unghii. Am cumpărat în schimb o paleta de la ei pentru că au și machiaje și, cică, firma germana, de calitate. Nu a fost foarte scumpă și am zis sa vad ce e cu ea. Seamănă cu creta și are un miros ciudat, culoarea se prinde cat de cat. Au site oficial, așa că mă gândesc că nu o sa iau vreo infecție. De returnat nu am cum, deja e desfacuta și mă simt prost sa o arunc, voi ce ziceți?

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Și tu crezi ca orice firma germana e de calitate laughing
Felicitări, ai descoperit raportul calitate-preț.

| Holladragilor explică (pentru Catrice):

Nu am zis asta, mai mult m-am simțit prost că mi-a arătat mai multe chestii, plus că o prietena mi-a spus că produsele ei sunt calitative, dar nu cred că se referea la machiaje

| Reghqen a răspuns:

Apa caldă deschide porii, iar apa rece ii închid, după asta, spală-te mai des cu apă rece.