| ArianaArianaSheryy a întrebat:

Bună, dragilor! Ma puteți ajuta cu un sfat pentru creşterea parului? M am tuns recent pana la umăr din cauza că parul meu era ars si as vrea sa mi creasca mai repede! MULTUMESC.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai repede de 1-1, 5 cm pe luna nu creste oricum ar fi.Ideea este sa nu-i faci prea multe interventii.Doar spalat si balsam ca sa-l poti pieptana usor. Fara placa, fara uscator de par, fara decolorari, fara vopsiri repetate.Acum ca e vara il poti lasa sa se usuce natural. Uleiul de masline este bun iarasi.Cu cat nu-l deranjezi prea tare, cu atat el creste frumos si sanatos.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc frumos pentru funda.Multa sanatate iti doresc si sa auzim de bine.

| ArianaArianaSheryy explică (pentru anonim_4396):

Multumesc, asemenea! Numai bine

| AnoAnonima0 a răspuns:

Foloseste ulei de ricin

Răspuns utilizator avertizat