| victory a întrebat:

dragutii mei :* ce parere aveti despre parfumul de la Avon, Perceive?

7 răspunsuri:
| Cccccccccccccorina a răspuns:

Buna eu sunt foarte multumita de acest parfum Perceive, si persista chiar foarte mult pana la 8h.(cred ca depine aici de Ph`ul pielii). Acest parfum face parte din categoria aromelor florale: frezie, para, mosc. Parfumurile mai puternice sunt ideale pentru o seara cu prietenii sau o cina romanticahappy.
Sper ca te-am ajutat.happy

| didi12 a răspuns:

Este un parfum care miroase superb.Si chiar persista.Mama mea se da cu el de ani buni si e multumita de el.happy

| sefata a răspuns:

Pai. miroase frumos! dar pacat ca nu persista!sad

| TDGMeebu a răspuns:

Pur si simplu il ador :X

| ancaid a răspuns:

Imi place foarte mult, chiar am si in plus; daca te intereseaza sa-l procuri ieftin, contacteaza-ma; te pup!

| Ingerasull99 a răspuns:

Ala de la baieti era marfa!

| Monycina a răspuns:

Miros super frumos parfumurile de la Avon si nu sunt nici scumpehappy. Perceive happy un parfum super big grin il adorr