| Bubbico a întrebat:

Ce parere aveti de parfumul Incandessence de la Avon? Care e parfumul vostru preferat de la avon?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Acest parfum e preferatul meu,l-am avut de două ori până acum, miroase foarte bine, persistă mirosul ore întregi chiar, îmi mai place şi Today Tomorrow Always, iarăşi miroase bestial.
Te pup!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Al meu e,, perceive,, dar si parfumul enumerat de tine e un parfum bun

| Kasia a răspuns:

Incandessence e bun, persista insa nu e genul meu de parfum.mie imi place muult City Rush

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,sa stii si eu am cumparat parfumul acesta si este bun

| yonela13 a răspuns:

Buna! happy
Imi place foarte mult parfumul l-am avut de cateva ori. But, parfumul meu preferat este "Outspoken'' happy