| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi despre parfumul Spotlight de la Avon?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este apă de toaletă, nu de parfum. Este scump la ce calitate proastă are!
Pa, pa.

| FabuloasaRO a răspuns:

Eu inca mai am putin din el, il am de anul trecut. Aroma nu e foarte speciala, dar imi place ca tine destul de mult - asta depinde si de tipul tau de piele -. Ti-l recomand daca iti plac parfumurile fresh, de zi, cu note usor florale. E un parfum placut pe durata zilei!
Raspuns oferit de http://www.fabuloasa.ro/

| CoquineNoire a răspuns:

I feel like I'm in the spotlight with that fragrance.

| JustABelieber a răspuns:

E suuuuuuuuuuuper.l-am avut si eu o data.incearcal! nu o sa-ti para rau! te asigur!