| Rockzstar a întrebat:

Bună dragutilor! Am unghia crapata de la mijloc și nu știu dacă unghia mea naturala e crapata, vreau doar sa știu cum o sa dea jos unghia și dacă doare, am mâine programare și mi e frica happy

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nu ai mai intrebat asta recent? laughing Ai rabdare pana maine, e doar o unghie care va creste la loc, nu e nimic horror. Poate e doar gelul crapat si iti faci griji degeaba.

| Elenamariaioana a răspuns:

Mai bine nu îți vei face construcție pe ea

| Rockzstar explică (pentru dullcat):

Mulțumesc, am fost sâmbăta la programare și nu a fost chiar asa rău, nu m-a durut, eram doar speriată =)

| dullcat a răspuns (pentru Rockzstar):

Super.Adesea tindem sa ne speriem fara un motiv concret. laughing E ok.