| BingBang :D a întrebat:

Duminica merg la o petrecere la mall, si nu stiu cu ce sa ma imbrac... Nu vreau rochii. Vreau ceva sexy, la moda, si atragator, dar totusi si comod. Dati-mi multe idei plz... Si as mai vrea idei pentru aranjarea parului, il am lung( nu cu placa sau ondulatorul). Cel cu cele mai multe idei = fundita
plz :*:X mersi

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| asya a răspuns:

Nu ai si tu o pereche de colanti(pantalonasi ff subtiri) din aceia ca de piele? Te asigur ca sunt foarte sexy si atragatori, iar pentru a nu arata vulgar poti alege o camasa asa mai lunga accesorizata cu o curea in talie! In picioare neaparat tocuri! Accesorii nu prea multe, iar parul prins intr-o coada, dar nu lasi elasticul la vedere ci infasori o suvita de par in jurul lui! Poti sa-l si tapezi daca vrei inainte sa-l prinzi! Colanti din aceia gasesti in magazine si la 30 de lei! http://images.okazii.ro/auctions/2009/04/04/21529505-1-500_500.jpg astia sunt colantii...http://www.allshops.ro/......132314.jpg iar camasa asa...nu conteaza neaparat culoarea.numai neagra sau roz sa nu fie! Pantofii negri sau culoarea camasii! Sper ca ti-am fost de ajutor!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MaRy, nu te duce mintea deloc si imparti stupizii cu generozitate... Daca nu stim cum arati cum vrei sa te sfatuim? Ca multe se vor sexy, atragatoare, cu un look de top model dar n-au fizicul necesar. O tinuta trebuie sa te avantajeze nu sa te ridiculizeze. Deci repet, cum arati fetito? Multumesc anticipat pentru stupid...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuma vrei sa iti spunem si cum sa te imbraci?

| Irinuk_5348 a răspuns:

Blugi drepti sau conici, o camasa mai lunguta, pantofi cu toc, eventual putin decupati in fata si acoperiti pe glezna, si bineinteles o poseta tip plic.Parul? Hmm...curat si lasat pe spate, dar ai grija sa nu fie cu prea mult volum.sau prea"infoiat". Un rimel, gloss... ceva cat mai natural.
Have fun!