| anonim_4396 a întrebat:

Va rog aujutati-ma! Sun in criza de idei. Maine merg cu clasa intr-un club asa...ca o petrecere de Craciun. Vreau sa imi dati niste idei cum sa ma imbrac pe timpul asta sa fie si sexy dar totusi in limita bunului simt (vine si un prof rolling eyes )

P. S: sunt in clasa a 8-a

Răspuns Câştigător
| DoArEu_1080 a răspuns:

O Rochie mai eleganta si niste pantofi cu tocwinking

3 răspunsuri:
| anDa a răspuns:

Colanti negri( si de piele merg), cu ugguri si un maieu putin decoltat si lung + accesorii de argint inele bratari si lanturi lungi.
Distractie placuta :*.

| DoArEu_1080 a răspuns:

Pai ai putea un plover rosu cu blanita alba, pantaloni raiati verzi tot cublanita alba si niste getute albe

| Carolina26 a răspuns:

Depinde de personalitatea ta. Poti sa iti iei o pereche de blugi skinny si un top mai deosebit, iti aranjezi parul frumos te machiezi si gata. Din dorinta de a fii sexy multe fete devin trashy asa ca evita combinatiile neportivite. Distractie placuta