| Sky_6013 a întrebat:

Dupa cat timp incepe sa creasca parul dupa ce a fost tuns? happy Multumesc.

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Depinde de la persoana la persoana, la altele cresc mai greu la altele mai repede, dar la toti creste cate un pic in fiecare zi.

3 răspunsuri:
| Damasc a răspuns:

Intrebarea asta nu are un raspuns general pentru totilaughing nu poti spune ca intr-un anumit termen de timp iti va creste. Difera de la persoana la persoana.

| ことみ a răspuns:

Salut!
Eu stiam ca parul creste 2mm pe saptamana.

| andrei95 a răspuns:

Pai el in fiecare zi creste cate putin bineinteles si in functie de persoana altora le creste mai repede altora mai greu