| Destyny a întrebat:

Hei TPU, de ceva timp m-am tuns si nu imi place deloc cum pot face ca parul sa creasca mai repede?

10 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Uleiul de argan face ca parul sa creasca repede, foloseste un sampon cu ulei de argan

| maria999 a răspuns:

Trebuie sa astepti putin la un moment dat iti va creste. Daca crezi ca nu iti sta bine intindeti-l cu placa sau fa-ti-l cret, il poti tine prins numai in coada sunt mai multe metode ca sa ascunzi tunsoarea (bine acum depinde si nde tunsoare).Dar solutii ca sa creasca mai repede nu prea sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e ceva radical si inca nu te-ai obisnuit cu schimbarea.

http://www.sfatulmedicului.ro/......natos_1419

| david1234567890 a răspuns:

Șampon cu ulei de argan

| c0ton a răspuns:

Samponuri cu extracte de plante care sa iti va cest mai rapid parul

| ellaells a răspuns:

Spala-te mai des pe cap. Eu ma spal zilnic si pot sa spun ca imi creste repede. Dupa ce ma tund, in maxim 3 luni e la fel de lung big grin

| MihaiEdy1993 a răspuns:

Multa rabdare happy

| Cipy23 a răspuns:

Pai cu un ulei de ricin... asa am auzit

| tinka1 a răspuns (pentru Cipy23):

Nu ajuta. Ori ca il folosesti ori ca nu, rezultate mari nu aparwinking

| Cipy23 a răspuns (pentru tinka1):

Poate ai dreptate... nu stiu eu sunt baiat si asa am auzit, dar nu am l-am folosit laughing