| anonim_4396 a întrebat:

Buna, dupa cat timp poti sa te reprogramezi la sala daca ai picat primul examen? Multumesc!

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

16 zile, te duci direct dupa ce expira nu trebuie programare dinainte.

| Liviu a răspuns:

Dupa 16 zile, eu asa am fost happy se numara si sambata/duminca.

| AndreeaMonica25 a răspuns (pentru Liviu):

Dar mai trebuie programare si online?

| Liviu a răspuns (pentru AndreeaMonica25):

Pai... nu ai la ce programare.Programare ti se face la traseu, tu te duci cu dosaru, si te duci direct acolo unde ai dat sala, spui ca esti a 2 oara si aia e.Ca la mine a zis "hai sa intre 5 cu bon, si 5 fara bon " bonu ala ti se da o data de unde platesti taxa, si a 2 oara se da de la garcea din interioru cladiri unde dai sala. Repet, asa e la mine happy acum la tine nu stiu, tu stii mai bine.

| mihaicelsfant a răspuns:

16 zile. vrei un sfat cum s-o iei?

| NorNegru a răspuns:

Bună! Te poți reprograma după 16 zile lucrătoare. Mult succes!

| AndreeaMonica25 a răspuns (pentru NorNegru):

Se mai face programarea si online?