| stweety10 a întrebat:

E cineva pe aici care si-a luat extensii cu clips, din par natural 100%? Daca da, spuneti-mi si mie site`ul de unde le-ati comandat.

2 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Eu am avut extensi cu clips dar nu le-am cumparat de pe net si nici nu iti recomand sa le cumperi de pe net am avut o prietena care si-a luat de pe net si i-au trimis niste prosti de extensi

| stweety10 explică:

Deja mi-am pus comanda, maine vine. Astept sa vad daca sunt bune de ceva... Totusi pe site sunt multe laude.