| mikey a întrebat:

E frumos ca sa aiba fetele la abdomnen patratele? Puteti sa-mi dati niste site-uri cu exercitii pentru abdomen?

Răspuns Câştigător
| Shift a răspuns:

De obicei o fata e draguta cand e mai finuta si mai naturala.batting eyelashes
Iti recomand doar un abdomen plat, fara patratele. happy
Lasa'i pe barbati sa fie masculini.winking

7 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

MiSso are dreptate. Fetele trebuie sa aiba talie nu patratele.

| NuConteazăCine a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=7bzRcCz-oNU&feature=related
Incearca exercitiile astea zilnic :) Si o dieta nu foarte stricta (fara acid si mai usor cu dulciurile)
Cat despre patratele... mie mi se pare urat la o fata, nu mai pare asa feminina cu patratele :)) Dar un abdomen plat este ideal :)

| Anonimusss a răspuns:

Mie una nu-mi plac patratelele la fetewinking

| CatalinaMarina a răspuns:

Mie una mi se pare urat ca o fata sa aiba patratele, fetele trebuie sa aiba talie. Dar nu strica patratele atunic cand te incordezi.

| mikey explică:

Pai cam credeam si eu ca e naspa la fete patratele. Multumesc pentru raspunsurile voastre wild stil3 stiu de exercitiile alea dar nu cumva dupa alea faci patrate?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare prea masculin. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A